Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Yesterday
 2. Gracz Odbanowany Temat został zamknięty
 3. Last week
 4. Witamy w Csmix.pl Sieć Serwerów Counter Strike. Zachęcamy do przeglądania i poznawania innych. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się zapytać.

 5. dzięki za olanie sprawy Pozdrawiam administracje
 6. Earlier
 7. Witamy w Csmix.pl Sieć Serwerów Counter Strike. Zachęcamy do przeglądania i poznawania innych. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się zapytać.

 8. Witamy w Csmix.pl Sieć Serwerów Counter Strike. Zachęcamy do przeglądania i poznawania innych. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się zapytać.

 9. Witamy w Csmix.pl Sieć Serwerów Counter Strike. Zachęcamy do przeglądania i poznawania innych. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się zapytać.

 10. Gracz Odbanowany Temat został zamknięty
 11. niezle odjebales @ sticz1
 12. Dodam tylko, ze jezeli ktos gra na koncie bez prime, by zobaczyc jak dziala grono administracji, oraz by moc sprawdzic czy inni gracze sie splacza, to troszke lipton, tym bardziej jezeli sa to mg3 albo DMG, i placza ze ich LEM zabija. Jak chcecie link do maina to zapraszam na dm
 13. Siemka, to znowu ja skladam kolejna apelacje o UB XD. Nie mam nawet co opisywac, gralem normalnie, na czysto, ale gracz MTX sie splakal, az @ sticz1wbil na serwer, i zaczal mnie sprawdzac. Wiem ze siedzi w administracji, i wiedzialem ze mnie teraz spectuje, logiczne jak ludzie plakali ze latam na soft aimie, albo na aimie pod przyciskiem. Demko jest wrzucone, prosze o rozpatrzenie Nick podczas gry: Bozo Link do bana: http://www.sb.csmix.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:0:624357185&Submit Serwer(mod): Mirage #2 Opis sytuacji: Wszystko jest opisane na gorze. Niech ktos popat
 14. Witamy w Csmix.pl Sieć Serwerów Counter Strike. Zachęcamy do przeglądania i poznawania innych. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się zapytać.

 15. Witamy w Csmix.pl Sieć Serwerów Counter Strike. Zachęcamy do przeglądania i poznawania innych. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się zapytać.

 16. Witamy w Csmix.pl Sieć Serwerów Counter Strike. Zachęcamy do przeglądania i poznawania innych. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się zapytać.

 17. Co cię najbardziej denerwuje w mediach społecznościowych?
 18. × 1. Obecny nick: × 2. Nowy nick: × 3. Powód zmiany nicku:
 19. bejt.

  KOSZ pomyłka

  nie ten dzial
 20. Gracz Odbanowany Temat został zamknięty
 1. Load more activity

Chatbox

Chatbox

  You don't have permission to chat.
  ×
  ×
  • Create New...