Jump to content

MagisterKEBAB

Technik Serwerów
 • Content Count

  162
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10
 • Donations

  $0.00 

Staff Member

MagisterKEBAB belongs to the Staff group.

Other groups

Members

MagisterKEBAB last won the day on August 1 2021

MagisterKEBAB had the most liked content!

Community Reputation

39 Bywalec

About MagisterKEBAB

 • Birthday 09/14/1999

Personal Information

 • Gender:
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

958 profile views
 1. Witajcie! Po długiej i nieoczekiwanej przerwie możecie dodawać pod tym postem swoje propozycje RoundEndSound! Wzór dodania swojej propozycji Tytuł/link do utworu: Czas rozpoczęcia fragmentu do dodania: Uwaga Propozycje składamy do 28.01.2022r.! Maksymalnie jedna osoba może dodać 10 utworów! @ Użytkownik
 2. Proszę o zastosowanie się do wzoru! Odnośnik: @ czapa
 3. Witam. Z przykrością informuję, że z powodu małej aktywności serwer zostanie zamknięty za 14 dni tj. 2021-08-11. Jeśli ktoś miał tam zakupionego VIP'a, to może liczyć na zwrot wydanych na niego pieniędzy na konto w sklepie, kwota zwrotu zależna od pozostałych dni do końca usługi. Można również poprosić o przeniesienie danej usługi premium na inny serwer.
 4. Witam. Z przykrością informuję, że z powodu małej aktywności serwer zostanie zamknięty za 6 dni tj. 2021-08-03. Jeśli ktoś miał tam zakupionego VIP'a, to może liczyć na zwrot wydanych na niego pieniędzy na konto w sklepie, kwota zwrotu zależna od pozostałych dni do końca usługi. Można również poprosić o przeniesienie danej usługi premium na inny serwer. PS. Jeśli na serwerze będzie jakakolwiek aktywność, to pomyślę nad dalszym prowadzeniem tego serwera. Dzięki, że byliście razem z tym serwerem do końca! @ Użytkownik
 5. Nominowani: @ EvilWolf @ Mystic @ MagisterKEBAB @ BUS1U @ Arciet Użytkownicy do nominacji zostali wybrani z top posterów na ten miesiąc. Koniec ankiety nastąpi dnia 12.07 o godzinie 22:00!
 6. Mecze na dzień 11.07.2021r. Włochy - Anglia 21:00 ▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼ W związku z Euro 2020 przygotowaliśmy dla Was możliwość typowania wyników! Udział oczywiście jest darmowy, a za poprawne wytypowanie wyników meczu otrzymacie od nas nagrodę w postaci wirtualnych pieniędzy w sklepie. Za każdy poprawnie wytypowany mecz otrzymasz od nas 10 wPLN do wykorzystania w sklepie CS:GO, bez utraty ważności! Co oznacza, że pieniądze dostajecie i możecie je trzymać do końca działalności! Zasady ogólne! Prosimy się z nimi zapoznać.
 7. Witajcie! W tym EVENCIE macie możliwość zdobycia darmowego VIP'a lub SVIP'a! Co należy zrobić, aby go otrzymać? Musicie posiadać odpowiednią ilość postów! Wymagania do otrzymania rangi VIP! 5 - 9 postów = 1 dzień VIP 10 - 14 postów = 3 dni VIP 15 - 24 postów = 5 dni VIP 25 - 49 postów = 7 dni VIP 50 - 99 postów = 14 dni VIP lub 7 dni SVIP 100 - 199 postów = 30 dni VIP lub 14 dni SVIP 200 i więcej postów = 40 dni VIP lub 30 dni SVIP Aby otrzymać nagrodę należy zastosować się do wzoru! Wzór: Ilość postów
 8. Jeśli nikt nie da propozycji to do głosowania wejdą osoby z "Top 5 posterów" z zakładki "miesiąc".
 9. Witajcie! Oto czwarta odsłona użytkownika miesiąca! Co miesiąc użytkownicy naszego forum mogą nominować osoby do otrzymania niezwykłego wyróżnienia na sieci! Nominowanie na użytkownika miesiąca dzieli się na dwa etapy. Pierwszy etap polega na napisaniu w temacie o nazwie "Użytkownik Miesiąca #(nr edycji) - Nominacje" kogo chcecie nominować, drugi etap to ankieta, w której możecie oddać głos na maksymalnie jedną osobę! Ankieta pojawi się w tym pod forum, jak i na stronie głównej forum nad chatbox'em! Nominacje, jak i głosowanie trwają 2 dni, czyli łącznie 4 dni. Zasady:
 10. Mecze na dzień 07.07.2021r. Anglia - Dania 21:00 ▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼ W związku z Euro 2020 przygotowaliśmy dla Was możliwość typowania wyników! Udział oczywiście jest darmowy, a za poprawne wytypowanie wyników meczu otrzymacie od nas nagrodę w postaci wirtualnych pieniędzy w sklepie. Za każdy poprawnie wytypowany mecz otrzymasz od nas 10 wPLN do wykorzystania w sklepie CS:GO, bez utraty ważności! Co oznacza, że pieniądze dostajecie i możecie je trzymać do końca działalności! Zasady ogólne! Prosimy się z nimi zapoznać.
 11. Mecze na dzień 06.07.2021r. Włochy - Hiszpania 21:00 ▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼ W związku z Euro 2020 przygotowaliśmy dla Was możliwość typowania wyników! Udział oczywiście jest darmowy, a za poprawne wytypowanie wyników meczu otrzymacie od nas nagrodę w postaci wirtualnych pieniędzy w sklepie. Za każdy poprawnie wytypowany mecz otrzymasz od nas 10 wPLN do wykorzystania w sklepie CS:GO, bez utraty ważności! Co oznacza, że pieniądze dostajecie i możecie je trzymać do końca działalności! Zasady ogólne! Prosimy się z nimi zapoznać.
 12. Mecze na dzień 03.07.2021r. Czechy - Dania 18:00 Ukraina - Anglia 21:00 ▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼ W związku z Euro 2020 przygotowaliśmy dla Was możliwość typowania wyników! Udział oczywiście jest darmowy, a za poprawne wytypowanie wyników meczu otrzymacie od nas nagrodę w postaci wirtualnych pieniędzy w sklepie. Za każdy poprawnie wytypowany mecz otrzymasz od nas 10 wPLN do wykorzystania w sklepie CS:GO, bez utraty ważności! Co oznacza, że pieniądze dostajecie i możecie je trzymać do końca działalności! Zasady ogólne! Prosimy
 13. Mecze na dzień 02.07.2021r. Szwajcaria - Hiszpania 18:00 Belgia - Włochy 21:00 ▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼ W związku z Euro 2020 przygotowaliśmy dla Was możliwość typowania wyników! Udział oczywiście jest darmowy, a za poprawne wytypowanie wyników meczu otrzymacie od nas nagrodę w postaci wirtualnych pieniędzy w sklepie. Za każdy poprawnie wytypowany mecz otrzymasz od nas 10 wPLN do wykorzystania w sklepie CS:GO, bez utraty ważności! Co oznacza, że pieniądze dostajecie i możecie je trzymać do końca działalności! Zasady ogólne!

Chatbox

Chatbox

  You don't have permission to chat.
  ×
  ×
  • Create New...