Jump to content

ZAMKNIĘTE Może nie poradnik, ale kilka ciekawostek...

Recommended Posts

eo2ufSM.png

🎁Nie są to może jakieś przydatne informacje do życia, ale myślę, że przeczytaliście i trochę się dowiedzieliście🎁

1.Nashor od tyłu to Roshan od tyłu, czyli supercreep występujący w DOCIE 
2.Wardy można było zniszczyć jednym kliknięciem myszki
3.Gdy rozpocząłeś normalną rozgrywkę, nie musiałeś się martwić, że dostaniesz bana. Wtedy to nie obowiązywało
4.W LoLu była masteria, gdy zdodgowałeś mogłeś jej użyć, bo wtedy dostawałeś movement speed
5.Phantm Dancer dawał 20% dodge
6.Gdy wydali LoLa był on dostępny tylko w weekendy 
7.Pierwsza pula nagród na Mistrzostwach Świata wynosiła 100 000 dolarów. W 2017 roku było to już ponad 5 milionów dolarów.
8.Rengar ma dwa różne oka, ponieważ stracił je za sprawą Kha'Zixa
9.Rengar ma oko Świni Sejuani
10.Skórka Mecha Kha'Zix dodaje nowy tekst do gry 
11.Gra jest często wymieniana jako największy e- sport na świecie 
12.2019 League of Legends Mistrzostwa Świata miał ponad 100 milionów unikalnych widzów, osiągając przy jednoczesnym oglądalności 44 mln, z pulą nagród wynoszącą minimum USD 2,5 mln.
13.Pentakill składa się z sześciu mistrzów. Ich muzykę tworzył głównie wewnętrzny zespół muzyczny
14.Wcześniej istniało siedem poziomów: brązowy, srebrny, złoty, platynowy, diamentowy, mistrzowski i pretendent.
15.Lola wydano 27 października 2009

@ Arciet dzięki, masz rację małe przejęzyczenie z mojej strony, za co z góry przepraszam 😦

Edited by ziarenkokox
  • Thanks 2

Ładnie zrobione, z estetyką, miło się czytało, parę błędów do których można się przyczepić np. Sniszczyć zamiast Zniszczyć, co jest lekką żenadą lub brak odstępu (spacji) pomiędzy niektórymi rzeczami. Niestety taki jestem że lubię się przypie*dalać do rzeczy 🤣

Edited by Arciet
Korekta

image.png

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

Chatbox

Chatbox

You don't have permission to chat.
    • Create New...