Jump to content

Recommended Posts

Imię: Krystian
Znajomość języka polskiego(Skala 1-10): 7
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Szczerze mam doświadczenie mega duże miałem styczność już z tym silnikiem, który jest wgrany na to forum, ponieważ miałem junior admina na pawnej sieci (nie podam nazwy sieci, ponieważ nie chce nic reklamować). Jeśli wyższa administracja poprosi mogę podać. Szczerze jestem obeznany w tej dziedzinie, posiadam umiejętnośći w posługiwaniu się Panelem Moderatora oraz Panelem Administratora, dlatego iż jako junior administrator posiadałem w praktyce wszystkie permisje. Ogólnie byłem mega pomocny administracja jak i użytkownicy byli mega ze mnie zadowoleniu, z tego powodu jaki miałem zapał do tej pracy. Na tym forum w sumie też się zajmowałem redakcją i posiadam też spore doświadczenie w tym (wiem, że to nic nie wnosi, ale warto wspomnieć, ponieważ mogę u was w sumie też przyczynić się do redakcji jeżeli byłaby taka możliwość. Nie przeszedłem tutaj dla rangi. Dlatego też moim głównym powodem jest Chęć pomocy oraz rozwój sieci.
Czym obecnie się zajmujesz? (Uczysz się/pracujesz?): Uczę się.
Dlaczego chcesz dołączyć do grupy Moderator: Składam to podanie, ponieważ chciałbym objąć to stanowisko i móc w końcu coś robić w tej sieci. Chodzi mi tutaj generalnie o pomoc. Szanse na otrzymanie tej posady są raczej nikłe, ze względu na mój staż (obiecuje, że go nadrobię), który posiadam i to, że jest już kilku administratorów, ale chciałbym spróbować, ponieważ każda para rąk do pomocy się przyda. Jestem osobą wymagającą, ale też twardo dążącą do upragnionych celów, więc na szybką stratę zapału nie ma co liczyć. Jeśli otrzymam tą szansę postaram się jak najlepiej wykonywać moje obowiązki. Z aktywnością nie będzie raczej problemu. Współpracować w grupie również umiem, więc liczę na miłą współpracę.
Kontakt: FORUM/DC/TS3/FB

Edited by bejt.
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

Chatbox

Chatbox

You don't have permission to chat.
    • Create New...