Jump to content

Recommended Posts

Nick podczas gry: Bozo
Link do bana: http://www.sb.csmix.pl/ ((nie wiem gdzie to znalezc, niech ktorys z adminow pomoze))
Serwer(mod): Mirage #2 (administrator ktory mnie zbanowal to Papito)
Opis sytuacji: Akcja taka, ze wbilem sobie na serwer, chcialem wychillowac bombe, sie odstresowac jakos, zwykla normalna akcja, trzech bylo mid z tt (gdzie ja bylem w tej druzynie)). Papito zabity, wskoczylem z mida na dzungle, a z dzungli poszedlem na ct, by zajsc od tylu chlopa (widzialem na radarze ze jeden terrorysta zamyka od konektora, wiec postanowilem zajsc na plecy). Poszedlem, zauwyzylem biegnacego do mnie ct. Chcial mnie zabic, probowalem strzelic w niego fullauto, nie udalo sie, wiec zaczalem pestkowac. Zakonczenie rundy, kupilem sobie AWP, SKAKALEM NA SCROLLU, BY SIADLO BH, BY DOSTAC SIE NA RAMPE, PRZYPOMNE ZE TO JEST SERWER 128tr, WIEC MOVEMENT JEST ZNACZNIE LEPSZY, ORAZ SKOKI MAJA WIEKSZA SZANSE BY SIASC. Normalnie pochodze do rampy, a tu cyk ban za "cheatowanie". Chce zobaczyc dobry powod, chce zobaczyc demko, gdzie cheatowalem, gdzie byla naprawde krzywa akcja, ze nie widzialem chlopa, a zaczalem jego nie wiem, np skanowac, badz sie patrzec perfidnie jemu na leb, czy na korpus modelu. Załosne zachowanie
  • Haha 1

@ SjG - jeden z adminow, ktorzy mnie sprawdzal ktoregos razu, a wedlug niego gram czysto, i nie mial zadnych problemow. Gralismy razem dobre 2 godziny, i bylo normalnie. Sprawdzal mnie przez pewne kilka rund, i nic nie wykryl ((zaznaczmy ze jest on dluzej jako administrator niz Papito XD)). Chce abys cos od siebei @ SjGdodal, tez obejrzal demko, badz cokolwiek co ci da papito, zrobcie se jakas narade chuju muju, co chcecie, ale dla mnie to i tak jest zalosne zachowanie ze po jednej akcji odrazu banik, gdzie nawet nie byla podejrzana, a wrecz normalna XDDDD

• Haha 1
Guest
This topic is now closed to further replies.

Chatbox

Chatbox

You don't have permission to chat.
    • Create New...