Jump to content

Recommended Posts

Siemka, to znowu ja skladam kolejna apelacje o UB XD. Nie mam nawet co opisywac, gralem normalnie, na czysto, ale gracz MTX sie splakal, az @ sticz1wbil na serwer, i zaczal mnie sprawdzac. Wiem ze siedzi w administracji, i wiedzialem ze mnie teraz spectuje, logiczne jak ludzie plakali ze latam na soft aimie, albo na aimie pod przyciskiem. Demko jest wrzucone, prosze o rozpatrzenie

Nick podczas gry: Bozo
Link do bana: http://www.sb.csmix.pl/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:0:624357185&Submit
Serwer(mod): Mirage #2
Opis sytuacji: Wszystko jest opisane na gorze. Niech ktos popatrzy sobie na demko, niech oceni wszystko. Wiem ze niektorzy administratorzy dalej siedza albo w LE albo w dmg, i niektore akcje moga wydawac sie "podejrzane" ale powodzenia. Czekam na uczciwie rozpatrzenie. Nie jestem pewien od ktorej godziny bylem spectowany, moze taka 21;10/21;15. Pozdrawiam

Posted (edited)

Dodam tylko, ze jezeli ktos gra na koncie bez prime, by zobaczyc jak dziala grono administracji, oraz by moc sprawdzic czy inni gracze sie splacza, to troszke lipton, tym bardziej jezeli sa to mg3 albo DMG, i placza ze ich LEM zabija. Jak chcecie link do maina to zapraszam na dm

Edited by Bozo
Guest
This topic is now closed to further replies.

Chatbox

Chatbox

You don't have permission to chat.
    • Create New...